BAND - Organize your groups

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 128.6 MB
  • Version 6.3.1
  • Dil Türkçe
  • Firma NAVER Corp.
IOS işletim sistemine sahip akıllı cihazınıza BAND mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebileceğiniz BAND mobil uygulaması ile organizasyonları artık uygulama içerisinde ayarlayabileceksiniz. İş dünyanıza yönelik toplantılarınızı, arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmelerinizi ve akraba toplantılarınızı Band mobil uygulaması üzerinden planlayabilirsiniz. 

Özellikle iş dünyanıza yönelik bir sosyallik uygulaması olarak gördüğümüz BAND mobil uygulaması sayesinde toplantılarınız yarım kalmayacak. Mobil uygulamanız ile cep telefonunuzdan grup toplantınızı gerçekleştirebilir ve işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Grup takvimi ile bir raunt programı oluşturun ve tüm üyelerinizle ilgili herhangi bir oyun hakkında önemli bilgileri paylaşın. Grup bulucu, işe alım ve paylaşım stratejileri için birden fazla sohbet odası kullanın.

Aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantıda kalın. BAND'ın da halk grupları var! Benzer ilgi alanlarına sahip ya da size yakın toplulukları bulmak için keşfet özelliğini kullanın. Grubunuzun benzersiz gereksinimlerini karşılayan bir alan oluşturun veya başka bir gruba katılma hakkını elde edin. BAND sizlere çoklu sohbet ortamı sağlayan kullanışlı bir iletişim uygulamasıdır. 

BAND - Organize your groups indir
DİĞER SÜRÜMLER